Naše služby

PPC reklama

PAY PER CLICK – Pro někoho cizí slovo a složitý systém, pro naše optimalizátory koníček. S chutí se perou o nejlepší místa ve vyhledávačích a maximální efektivnost investic klientů. To jen dokazuje jejich soutěživost a odhodlání vložit do toho vše, co umí (a že toho umí hodně).

Remarketing

Remarketingem oslovíte přesně ty návštěvníky vašeho webu, kteří o vás stojí a mohou se stát vašimi zákazníky. Využijte sílu tohoto nástroje i vy.

Sociální sítě

Bez profilu na sociálních sítích se v současnosti téměř neobejdete. Facebook, Instagram nebo i videokanál na YouTube se stávají nutností. Z naší dlouholeté zkušenosti víme, že firmy často nemají na správu svých sociálních profilů čas nebo nápady. A od toho jsme tady my!

Webová analytika

Jako oficiální Google Partner efektivně využíváme program Google Analytics. Díky němu jsme schopni zjistit, jestli vámi investované peníze, například do PPC reklamy, bannerů, SEO optimalizace, PR článků nebo do správy sociálních sítí, jsou opravdu efektivní investicí.

Full servis

Vše na jednom místě! S námi můžete využít všech možností v jednom uceleném balíčku služeb a zvýšit tak výkon a efektivitu vašeho online marketingu.

Pojďme spolupracovat

 

13 + 3 =

Pole označená * jsou povinná

Kontaktní informace

   Markova 40, 733 01, Karviná 1

   +420 734 151 501

  info@konver.cz

*Jsme tady pro vás od 8:00 do 16:30

Sociální sítě

Kde nás najdete