V čem jsme opravdu dobří

REMARKETING

remaketingPokud již díky Google Analytics víte, kolik Vás všechny ty reklamy stojí, máme pro Vás dobrou zprávu. Když už platíte, dá se říct, za každého uživatele, pojďme z těchto návštěvníků skutečně udělat zákazníky.

Díky tzv. remarketingu (někdy se setkáte také s pojmem Retargeting či Etargeting) všechny návštěvníky webu zaznamenáme do remarketingových seznamů a můžeme je naší další reklamou cíleně oslovovat.

Jaké to má výhody? Zákazníka, který odejde z vašeho webu dále “pronásleduje” vaše reklama a to právě ve chvíli, když hledá, porovnává a rozhoduje se, kde si produkt či službu objedná.

Časté zobrazení vaší reklamy uživateli zároveň zvyšuje jeho povědomí o značce. Dá se říct, že u takovýh uživatelů stoupáte na ceně. Pokud to tedy s tím pronásledováním nepřeženete. Využijte našich zkušeností a objednejte si správu remarketingu u nás. Zaručujeme Vám, že naším remarketingem zákazníky neodeženete.

OBSAHOVÁ SÍŤ

Na internetu jsou uloženy miliardy webových stránek s nejrůznějším obsahem. Všechny v Česku dostupné PPC systémy mají vlastní partnery (majitele webu, webmastery), kteří si umístili na své stránky reklamní formáty. Díky nim můžete podle obsahu klíčových slov nebo tematického zaměření těchto webů cílit své reklamy napříč celým internetem pouze k uživatelům, pro které bude Vaše reklama relevantní.

Například reklama na krmivo pro psy se bude zobrazovat na stránkách webových magazínů o psech, v diskuzních fórech věnovaným psům, na soukromých blozích (deníčcích) a dalších stránkách, kde se očekává návštěva uživatele, který by mohl koupit krmivo pro psy.

REKLAMA V MOBILNÍCH ZAŘÍZENÍCH

Máte mobil?…každý ho má! Proto nezapomínáme oslovovat také uživatele mobilních zařízení.

Chytré telefony jsou všude kam se podíváte a o počet tabletů připojených k internetu se neustále zvyšuje. Proto je stále důležitější mít pod kontrolou marketingové aktivity v mobilních zařízeních. V mobilech i tabletech můžete inzerovat proklikovou reklamou a to jak službou Sklik, tak mezinárodní Google AdWords.

Díky PPC se za přijatelnou cenu dostanete také do mobilních aplikací.

 

Spolupracujme! Neváhejte a kontaktujte nás!