Které PPC systémy umíme

SEZNAM – SKLIK

sklik-logoVe vyhledávání seznamu a napříč všemi jeho službami doprovází uživatele reklama ze seznamáckého PPC systému zvaného Sklik.

Pokud se nezobrazujete v předních pozicích přirozeného výsledku hledání a chcete tam být za každou cenu, je vlastně sklik jedinou placenou alternativou. Řekněte nám na jaké klíčové slovo se chcete zobrazovat a my Vás tam dostaneme a budeme se nadále snažit, abyste z předních pozic nevypadli.

GOOGLE – ADWORDS

AdWords-LogoPPC systém Google AdWords, již podle názvu, zobrazuje placené reklamy ve vyhledávání nejznámějšího vyhledavače na světě. Jeho síla v Česku se již několik let nesmí podceňovat a PPC spuštěné bez AdWords jsou vlastně jen poloviční službou. Díky široké škále Google služeb je AdWords precizně propracovaný a spoustu jeho služeb zatím ostatní provozovatelé PPC jen tiše závidí. O co propracovanější však AdWords je, je pro spousty inzerentů složitější kampaně nastavit správně. Nezoufejte, naši optimalizátoři splnili přísné podmínky Googlu a po složení nelehkých zkoušek získali certifikát Google AdWords a tak naši klienti mohou být v klidu, protože se jim o kampaně starají opravdoví profesionálové. Přidejte se také k našim spokojeným klientům.

ETARGET

etarget_rgb2Historicky nejstarší PPC systém v ČR je postaven zejména na obsahové síti. Doporučujeme Etarget klientům, kteří potřebují posílit svoji značku, případně prezentovat právě aktuální marketingovou akci a informovat o tom plošně co nejvíce potenciálních zájemců..a to vše za pár korun.

Může se pochlubit významnými partnery na českém internetu: Idnes.cz, Blesk, Tyden.cz, Ihned.cz, Denik.cz, Lidovenoviny.cz, mediafax.cz, ceskenoviny.cz, financninoviny.cz, centrum email, ordinace.cz, superhry.cz, csfd.cz

Spolupracujme! Neváhejte a kontaktujte nás!